Class 4 District 1: at Central (Cape Girardeau)
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Anderson Gilberto | Poplar Bluff | 11.2 | |
2
|
Amanda Krus | Festus | 9.33 | |
3
|
Josh Wen | Cape Central | 9 | |
4
|
Matt Miller | Cape Central | 8.6 | |
5
|
Caleb Jones | Jackson | 8.5 | |
6
|
Katie Peel | Cape Central | 8.2 | |
7
|
Deven Halcomb | Poplar Bluff | 7.6 | |
8
|
Jesse Eichhorn | Jackson | 7.25 |
Class 4 District 2: at Lafayette
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Michael Baumer | SLUH | 16.5 | |
2
|
Kevin Sheng | Eureka | 13.67 | |
3
|
Stephen Pan | Lafayette | 12.5 | |
4
|
John Hardin | Lafayette | 12 | |
5
|
Abdullah Shoaib | Eureka | 11.33 | |
6
|
Amy Payne | Pacific | 9.67 | |
7
|
Stephen Schumaker | SLUH | 8.5 | |
8
|
Tom Radomski | Bishop Dubourg | 6.67 |
Class 4 District 3: at Parkway Central
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Mohammid Zahid | Parkway Central | 13.67 | |
2
|
Marc Prablek | Ladue | 13.5 | |
3
|
Tom Kerans | Christian Brothers | 12 | |
4
|
Kevin Flannery | Desmet | 10.33 | |
5
|
Jack Chen | Ladue | 10 | |
6
|
Michal Hyrc | Clayton | 9.6 | |
7
|
Adam Adler | Parkway North | 9.5 | |
8
|
David Testrake | Westminster | 9.33 |
Class 4 District 4: at Fort Zumwalt West
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Laura Kling | Kirksville | 13.4 | |
2
|
David Arquette | Francis Howell | 10.5 | |
3
|
Justin Winn | Mexico | 9.25 | |
4
|
Ravi Fernando | Kirksville | 9 | |
5
|
Julia Price | Fort Zumwalt West | 8.8 | |
6
|
Becca Genet | Fort Zumwalt West | 8.2 | |
7
|
George Yu | Francis Howell Central | 6.67 | |
8
|
William Seigfried | Mexico | 6.5 |
Class 4 District 5: at
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Chris Koehn | Marshall | 12.25 | |
2
|
Nathan Foote | Fulton | 11.25 | |
3
|
Adam Sperber | Hickman | 11.2 | |
4
|
Even Mirts | Jefferson City | 10 | |
5
|
Tim Howe | Lebanon | 9 | |
6
|
Bobby Rauch | Helias | 8.2 | |
7
|
Garett McCormack | Helias | 8 | |
8
|
Dan O’Connor | Rock Bridge | 6.33 |
Class 4 District 6: at Branson
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Logan Sullivan | Nixa | 13.2 | |
2
|
William Keith | Ozark | 9.75 | |
3
|
Nathan Duke | Parkview | 9.5 | |
4
|
Ben Ceasar | Kickapoo | 9.2 | |
5
|
Yong Kim | Kickapoo | 8.6 | |
6
|
Taylor Kennedy | Joplin | 8.5 | |
7
|
Hart Sanders | Branson | 8 | |
8
|
Chris Good | Carl Junction | 7.7 |
Class 4 District 7: at Lees Summit
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Kevin Zhang | Lee's Summit West | 15 | |
2
|
Allie Roth | Harrisonville | 13 | |
3
|
Joseph Busher | Lee's Summit | 10.3 | |
4
|
Sam Bush | Blue Springs | 9.4 | |
5
|
Brett Cline | Lee's Summit North | 9.3 | |
6
|
Erin Blankers | Blue Springs | 6.6 | |
7
|
Alex Fick | Lee's Summit | 5 | |
8
|
Elizabeth Wheelock | Lee's Summit North | 4.7 |
Class 4 District 8: at Park Hill South
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
not selected
to All-District Team, only played 2 games |
Charles Dees | North Kansas City | 18 | |
1
|
Allie Kline | Liberty | 12 | |
2
|
Caleb Grienke | Park Hill South | 11.67 | |
3
|
Grant Gates | NKC | 10.6 | |
4
|
Spencer Fish | Liberty | 9.6 | |
5
|
Matt McAuley | Ex Springs | 8 | |
6
|
Brandon Roney | NKC | 7 | |
7
|
Michael McClellan | Truman | 6.67 | |
8
|
Jared Brandt Hannah Rickman |
Kearney Platte County |
6.33 |